Firma

Penton Partners jest firmą zarządzającą funduszami inwestycyjnymi, lokującymi kapitał w przedsięwzięcia nienotowane na aktywnych rynkach.

Specjalizujemy się w wykupach spółek małej i średniej wielkości oraz finansowaniu rozwoju przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Nie koncentrujemy się na konkretnych branżach - o realizacji naszych projektów decydują wyłącznie czynniki ekonomiczne i perspektywy rozwoju przedsięwzięć, w które inwestujemy.

Penton Partners powstał w 2002 roku jako prywatna i niezależna firma inwestycyjna i doradcza. Od 2004 roku koncentrujemy się na zarządzaniu funduszami typu Private Equity, z sukcesem pomnażając środki powierzone nam przez naszych Inwestorów.

Nasze obszary działania:

  1. Private equitywykupy akcji / udziałów, finansowanie rozwoju przedsiębiorstw, wykupy lewarowane i wykupy menadżerskie, reorganizacje / restrukturyzacje biznesowe i finansowe.
  2. Tworzenie rozwiązań inwestycyjnych dla przedsiębiorcówdajemy naszym partnerom biznesowym szeroki dostęp do zaawansowanych i efektywnych strategii inwestycyjnych nakierowanych na ekspansję i rozwój biznesu.